Bestuur en werkgroepen

Bestuur

  • Dhr. A.M.G.M.F. Hoevenaars, voorzitter
  • Dhr. E.J.H.J. Graat, algemeen lid
  • Mw. B. Boersema, algemeen lid
  • Mw. F. Zegers, algemeen lid

Raad van Commissarissen

  • Dhr. J.E. de Wildt, voorzitter
  • Mw. J.E.M. van Eerd, algemeen lid (aandachtsgebied financieel)
  • Mw. R. van Zanten, algemeen lid (aandachtsgebied PR en communicatie)

Directie

  • Dhr. M. Rubens, medisch directeur
  • Mw. J. Wolffenbuttel, directeur bedrijfsvoering

  

Werkgroepen

Werkgroep COPD

  • Dhr. L. van Cruchten, kaderhuisarts COPD
    E-mail: postmaster@huisartsvancruchten.nl
    Telefoon: 0412 - 45 13 55
  • Mw. M. Schmeits, stafmedewerker Synchroon
    E-mail: m.schmeits@synchroon.info
    Telefoon: 085 - 05 10 770

Werkgroep DM

  • Mw. H.M. van Doorninck, kaderhuisarts DM
    E-mail: h.vandoorninck@synchroon.info
    Telefoon: 0413 - 29 29 22
  • Mw. L. van Asseldonk, staffunctionaris Synchroon
    E-mail: l.vanasseldonk@synchroon.info
    Telefoon: 06 - 53 32 80 24

Werkgroep CVRM

  • Dhr. M. Rubens, kaderhuisarts CVRM
    E-mail: m.rubens@synchroon.info
    Telefoon: 06 - 57 55 28 14
  • Mw. L. van Asseldonk, staffunctionaris Synchroon
    E-mail: l.vanasseldonk@synchroon.info
    Telefoon: 06 - 53 32 80 24

Werkgroep ouderenzorg

  • Dhr. M. Rubens, voorzitter
    E-mail: m.rubens@synchroon.info
    Telefoon: 06 - 57 55 28 14
  • Mw. M. Schmeits, stafmedewerker Synchroon
    E-mail: m.schmeits@synchroon.info
    Telefoon: 085 - 05 10 770

Werkgroep GGZ

  • Mw. M. Becht, kaderhuisarts GGZ
    E-mail: becht.m@home.nl
    Telefoon: 0412 - 63 11 23
  • Mw. A. Clement, programmaleider GGZ
    E-mail: a.clement@synchroon.info
    Telefoon: 06 - 39 44 55 66

Werkgroep Palliatieve zorg

  • Mw. M. van Cromvoirt, kaderhuisarts palliatieve zorg
    E-mail: mvcromvoirt@poolster.info
    Telefoon: 073 - 54 79 593
  • Dhr. R. Besselink, kaderhuisarts palliatieve zorg
    E-mail: r.besselink@ezorg.nl
    Telefoon: 0486 - 41 13 21
  • Mw. K. van Veen, kaderhuisarts palliatieve zorg
    E-mail: karin.v.veen@kpnmail.nl
    Telefoon: 0413 - 27 12 51

Werkgroep E-health/ICT

  • Dhr. J. van den Heuvel, CMIO
    E-mail: jvdheuvel@medipark.nl
    Telefoon: 0413 - 26 42 08
  • Dhr. T. Reith, CMIO
    E-mail: treith@praktijkheilaren.nl
    Telefoon: 0413 - 29 29 22
  • Dhr. F. van Summeren, programmamanager ICT
    E-mail: f.vansummeren@roer-om.nl
    Telefoon: 06 - 46 61 84 66